Gurur Tablomuz

Prizma Özel Öğretim Kurumları

PRİZMA ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI İLE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  • Öğrenci Adı Soyadı
  • Kazandığı Ünüversite
  • EZGİ AKGÜN
  • GALATASARAY ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  • NAZLI TEKDEMİRKOPARAN
  • BİLKENT ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  • BİLGE SU ÇİFTÇİ
  • AKDENİZ ÜNV. TIP
  • BURCUCAN ÖRDEK
  • ÇUKUROVA ÜNV. TIP
  • PINAR ŞİMŞEK
  • ÇUKUROVA ÜNV. TIP
  • AYNUR NOYAN
  • ÇUKUROVA ÜNV. TIP
  • SİNEM ERSOY
  • MERSİN ÜNV. TIP
  • MERTCAN KARDAŞ
  • MUĞLA ÜNV. TIP
  • DİLARA DEMİRCİ
  • SÜTÇÜ İMAM ÜNV. TIP
  • BERKAY ÇALIŞKAN
  • HACETTEPE ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • KARDELEN DEMİREZER
  • ÇUKUROVA ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • KÜBRA İNANÇ
  • MERSİN ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • ERTUĞRUL BOZDAĞ
  • ERCİYES ÜNV. DİŞHEKİMLİĞİ
  • DERYA YILDIZ
  • ADIYAMAN ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • ECEMNUR MUTLU
  • ATATÜRK ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • SEMA DİLEK ATEŞ
  • ÇUKUROVA ÜNV. ECZACILIK
  • ESRA SULUOĞLU
  • ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
  • FAZİLET AYGÜN
  • İSTANBUL ÜNV. ODYOLOJİ
  • MUHAMMET İKBAL GÜLAT
  • İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. ERGOTERAPİ
  • ARDA KURT
  • LEFKE AVRUPAÜNV. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
  • ESRA SERTER
  • BAHÇEŞEHİR ÜNV. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
  • ENİSE ŞEYMAKESİLMEZ
  • KORKUT ATA ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
  • EYÜPCAN ARSLAN
  • HARRAN ÜNV. VETERİNERLİK
  • MEHMET DURAN BERBER
  • ANKARA ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
  • MEHMET KORAY ATEŞ
  • KOCAELİ ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
  • NİDA NUR KARA
  • ÇUKUROVA ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
  • EMİNE KAYA
  • ÇUKUROVA ÜNV. HEMŞİRELİK
  • GİZEM ÇELİK
  • ÇUKUROVA ÜNV. HEMŞİRELİK
  • KARDELEN KILIÇ
  • ÇUKUROVA ÜNV. EBELİK
  • SERAP KUVVET
  • ÇUKUROVA ÜNV. EBELİK
  • EDA AYBÜKEBALCA
  • KIRKLARELİ ÜNV. EBELİK
  • DURDANE ARIKAN
  • SÜTÇÜ İMAM ÜNV. PARAMEDİK
  • SAMET AKÇAY
  • KAPADOKYA ÜNV. AĞIZ SAĞLIĞIVE DİŞ PROTEZİ
  • BATUHAN KAVLAK
  • HACETTEPE ÜNV. HUKUK
  • DİLAN ÇETİN
  • GAZİ ÜNV. HUKUK
  • ÇAĞDAŞ YARŞİ
  • GAZİ ÜNV. HUKUK
  • HATİCE TATLI
  • DOKUZ EYLÜL ÜNV. HUKUK
  • AYŞENUR MAZLUM
  • KADİR HAS ÜNV. HUKUK
  • MİNE İNCE
  • ÇUKUROVA ÜNV. HUKUK
  • PERİHAN KAYA
  • ÇUKUROVA ÜNV. HUKUK
  • MEHMET KIRILMAZ
  • ÇAĞ ÜNV. HUKUK
  • LEYDA ŞİŞMAN
  • İSTANBUL ÜNV. PSİKOLOJİ
  • DİLGE YELDAN
  • HACETTEPE ÜNV. İNGİLİZCE İŞLETME
  • ZİYA FURKAN EMELİ
  • HACETTEPE ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
  • SEZİN SUNAY
  • ANKARA ÜNV. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
  • ALİHAN KARAKILIÇ
  • GİRNE AMERİKAN ÜNV. PSİKOLOJİ
  • DİREN BELİR BELHAN
  • ANADOLU ÜNV. REKLAMCILIK VEHALKLA İLİŞKİLER
  • MELTEM ÇAĞLAYAN
  • ÇUKUROVA ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
  • ECEMNAZ GÜZELAD
  • ÇUKUROVA ÜNV. İNGİLİZCE İŞLETME
  • MUHAMMET HAKAN POLAT
  • ÇUKUROVA ÜNV. İNGİLİZCE EKONOMİ
  • SERKAN ERÇİL
  • ÇUKUROVA ÜNV. İKTİSAT
  • HAKAN ALP BALCA
  • ÇUKUROVA ÜNV. MALİYE
  • SEFA ÖZKAN
  • ÇUKUROVA ÜNV. İLETİŞİM BİLİMLERİ
  • SEMİ ÖZKAN
  • SELÇUK ÜNV. URDU DİLİ VE EDEBİYATI
  • AYŞE ACARTEKİN
  • UŞAK ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
  • BÜŞRA BEDİR
  • ÇAĞ ÜNV. İŞ SAĞLIĞI VEGÜVENLİĞİ
  • ATAKAN YAKICI
  • YILDIZ TEKNİK ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
  • AYSENA BAYBURT
  • YILDIZ TEKNİK ÜNV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
  • OĞULCAN BENLİ
  • DOKUZ EYLÜL ÜNV. ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  • BERTAN AKKAPULU
  • İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜNV. İNGİLİZCE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
  • ZEHRA ŞEYMA AYDIN
  • OSMANGAZİ ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  • MAHİR MERT KURT
  • ÇUKUROVA ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
  • ÇAĞRI HAKAN YÜCE
  • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
  • FURKAN BÜYÜKYAĞBASAN
  • NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
  • AYSUN BERFİN ÖZTAŞ
  • ÇUKUROVA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  • CEVDET ZERENTÜRK
  • ÇUKUROVA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  • AHMET MENEMENCİOĞLU
  • ERCİYES ÜNV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
  • BERKAY TUFAN
  • İSKENDERUN TEKNİK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  • MUSTAFA KADIZ
  • ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  • ELİF SARE YILDIZ
  • HACETTEPE ÜNV. METAMETİK ÖĞRETMENLİĞİ
  • MERVENUR KAPLAN
  • ERCİYES ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
  • HAYRİYE ARSLAN
  • AFYON KOCATEPE ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
  • ELİF YAZGAN
  • KORKUTATA ÜNV. TÜRKDİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
  • EBRU GÜNDOĞDU
  • MERSİN ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
  • AYSEL AL
  • ÇUKUROVA ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
  • ALİ BERK GÖRÜR
  • ÇUKUROVA ÜNV. SOSYAL BİLGİLERÖĞRETMENLİĞİ
  • AYGÜL USLU
  • DOĞU AKDENİZÜNV. OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
  • Sıra
  • Öğrenci Adı Soyadı
  • Kazandığı Ünüversite
  • 1
  • FATİH YILDIRIM
  • İSTANBUL ÜN. ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
  • 2
  • AYÇA ŞENEL
  • AKDENİZ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 3
  • SİNEM BİLDİRİCİ
  • ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 4
  • KAYRA AKIN
  • ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 5
  • CANSU DİNGİL
  • ÇUKUROVA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 6
  • ZEYNEP ÜSKÜDAR
  • KARADENİZ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 7
  • UFUK KARCI
  • İNÖNÜ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 8
  • ESRA ÜÇEL
  • KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 9
  • İNCİ KARA
  • YAKINDOĞU ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
  • 10
  • UTKU TÜRKMEN
  • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • 11
  • ELMAS GÜNDOĞAN
  • MUSTAFA KEMAL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
  • 12
  • BENSU TANIŞMAN
  • BOĞAZİÇİ ÜNİ.BİLİŞİM MÜHENDİSLİĞİ
  • 13
  • BEYZA KILIÇ
  • BOĞAZİÇİ ÜNİ. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
  • 14
  • POLEN YILMAZAY
  • ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  • 15
  • REMZİ BERK BERKYEZ
  • ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
  • 16
  • İPEK ÖZEN
  • İTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
  • 17
  • FURKAN DAŞKIN
  • BTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
  • 18
  • BARIŞCAN ANAR
  • ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
  • 19
  • KÜBRA ŞAHBAZ
  • HALİÇ ÜNİ. MİMARLIK
  • 20
  • TUTKU YILDIRIM
  • CELAL BAYAR ÜNİ. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.
  • 21
  • GÜLBAHAR CANKURT
  • ERZURUM ATATÜRK ÜNİ.FEN BİLGİSİ ÖĞR.
  • 22
  • MERVE EMLİ
  • BAŞKENT ÜNİ. RADYOLOJİ
  • 23
  • SALİHA ELİF KARAKUŞ
  • CUMHURİYET ÜNİ. ODYOLOJİ
  • 24
  • YUNUS EMRE YEL
  • ÇUKUROVA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ
  • 25
  • PELİN KIRAÇ
  • ÇUKUROVA ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞ.(İNG)
  • 26
  • KÜBRA ARSLAN
  • ULUDAĞ ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞ.
  • 27
  • SELİN ER
  • ULUDAĞ ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞ.
  • 28
  • HİCRAN KUTLUCA
  • ÇAĞ ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞ.
  • 29
  • YAREN ÇETİN
  • ÇUKUROVA ÜNİ. MALİYE
  • 30
  • SEVİM KURT
  • ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. SINIF ÖĞR.
  • 31
  • NURSİMA VURAL
  • ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ. SINIF ÖĞR.
  • 32
  • İSMAİL AYDIN
  • ÇUKUROVA ÜNİ. İŞLETME
  • 33
  • ALİ KEMAL TÜRKOĞLU
  • HİTİT ÜNİ. MİMARİ RESTORASYON
  • 34
  • DURDANE ARDAĞLI
  • ANKARA ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • 35
  • SULTAN GÜÇLÜ
  • ÇUKUROVA ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • 36
  • BEYZA AKKAYA
  • ÇUKUROVA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
  • 37
  • MEHMET DEMİR
  • ÇUKUROVA ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.